Ostatnio dodane

Webmaster – praca w Gdańsku.

8 listopada 2013, 17:15
Agencja reklamowa IdealMedia poszukuje do pracy webmastera na terenie miasta: Gdańsk. Wymagane minimum 3 letnie doświadczenie w branży, dokumenty prosimy kierować na adres e-mail: idealmedia@idealmedia.pl. Wytypowane osoby zaprosimy na rozmowę oraz przeprowadzimy z nią testy kompetencyjne w naszej siedzibie.

Wirtualna wycieczka po Szpitalu Wojewódzkim

8 listopada 2013, 17:15
Zakończyliśmy prace na wirtualną wycieczką dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Wycieczka będzie dostępna na nowej stronie internetowej Szpitala , tutaj: wirtualna wycieczka

Administracja serwerami dedykowanymi (hosting, utrzymanie systemów informatycznych).

8 listopada 2013, 17:14
W ramach usługi administracja serwerem dedykowanym oferujemy: Instalacja i konfiguracja systemu operacyjnego Instalacja i konfiguracja rozwiązań do świadczenia usługi hostingowej System monitoringu usług Konfiguracja kopi zapasowej Stała opieka i monitoring usług (od 250 zł /mc)   ...

Remarketing - popraw skuteczność Swojej reklamy

8 listopada 2013, 17:14
Remarketing jest bardzo skuteczną i nowoczesną formą reklamy. Umożliwia nam dotarcie do klientów, którzy odwiedzili już Państwa witrynę. Użytkownik po wejściu na Państwa stronę zostanie „zainfekowany/oznaczony” przez nas specjalnym „ciasteczkiem”, które po wyjściu ze strony pozostaje aktywne w przeglądarce użytkownika. Dzięki temu zabiegowi możemy danemu użytkownikowi wyświetlać nasze...

Gadżety reklamowe – promocja na długopisy

8 listopada 2013, 17:13
Promocja na metalowe długopisy z logotypem (grawer). Koszt długopisu 1,00 + koszt grawer 0,5 zł/szt przy ilości zamówienia minimum 1000 szt. Koszt znakowania gadżetów reklamowych dla ilości poniżej 1000 szt. wynosi: od 25 do 49 zł. Pole znakowania: 55 x 6 mm. Wszystkie ceny netto.

Miejski portal internetowy – rozbudowa konta użytkownika

8 listopada 2013, 17:13
Dla systemu multiplatformy miejskiej (portal internetowy z e-usługami) zakończyliśmy rozbudowę konta użytkownika. W zależności od rodzaju konta (firmowe, osobowe) użytkownicy mają dostęp do funkcjonalności: Personalizacja konta w zakresie: ustawienia modułów strona startowa (preferencje) dane użytkownika/firmy schowek przypomnienia subskrypcje ...

Tworzenie profesjonalnych portali internetowych

W związku z Państwa licznymi pytaniami w zakresie projektowania portali internetowych opracowaliśmy dodatkowe materiały na ten temat: Zapytanie o cenę o stworzenie portalu... »

Nowy panel do obsługi poczty on-line

Jest nam bardzo miło poinformować, że już od najbliższego wtorku (18.02.2014) będą Państwo mogli korzystać z nowego panelu poczty na usłudze hosting premium. Odświeżony panel... »

Jakie są korzyści dla firm posiadających portal tematyczny?

Obecny natłok różnych form reklamy powoduje, że traci ona na skuteczności. Aby efektywnie pozyskiwać klientów należy zmienić podejście do sposobu komunikacji z klientem. W związku z tym... »

Lektoring – profesjonalne nagrania

W związku z rozwojem działu produkcji filmów video, dział produkcji udostępnia naszym klientom nową usługę: obsługa lektorska. Dysponujemy własnym bankiem głosów – kobiecych i... »

Multiplatforma miejska w Warszawie

Zakończyliśmy pracę nad wdrożeniem multiplatformy miejskiej dla jednej z dzielnic w Warszawie. Portal, gazeta funkcjonowały będą pod adresem www.haloursynow.pl – zapraszamy do... »
zobacz pozostale »
 • Nasze rozwiązania

 • System zarzadzania www, system zarządzania firmą, portal miejski, system multiplatforma miejska, portal energia, portale tematyczne.
 • idealmedia ar

 • agencja reklamowa: produkcja stron www, portali internetowych systemów webowych, marketing, projektowanie grafiki, foto, video, drukarnia
 • idealmedia press

 • wydawca dzienników internetowych oraz specjalistycznych portali tematycznych
 • idealmedia software

 • produkcja i rowzój oprogramaowania dla firm, systemy klasy ERP
 • Idealmedia Sp. z o.o

 • Dział handlowy
 • kom. 607 124 449
 • kom. 603 077 102
 • idealmedia@idealmedia.pl
 • formularz kontaktowy

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa strony

/ origin

Wydruk pochodzi ze strony: http://idealmedia.pl/artykuly/2